Hosting u Wedosu

Hosting od Wedosu už mám nějaký ten pátek, ale jak to bylo od začátku. Před tím než jsem si aktivoval služby u Wedosu, byl jsem u jiného poskytovatele který nabízel také neomezený hosting. Neomezený sice byl, ale podpora a vstřícnost opravdu nic moc. Ještě nějak zkrachoval majitel, takže jsem přišel o data, no nic moc. Proto jsem se poohlídnul po někom jiném, kdo by mi nabídl hlavně ten neomezený prostor. Když jsem pojížděl Google tak jsem narazil na Wedos.

Tehdy to byla ještě vcelku mladá služba, ale přesvědčili mě jejich informace na stránkách a hlavně cena. Založil jsem si tedy na začátku roku 2011 svůj hosting. Asi po dvou týdnech jsem něco potřeboval vyřešit tak jsem napsal na podporu a čekal jsem jak to půjde. Byl jsem překvapen jak rychle se mi podpora ozvala. Vše co jsem potřeboval bylo vyřešeno během asi 5 minut a k mojí spokojenosti. Za dobu co jsem u Wedosu se služby pořád vyvíjejí a rozšiřují o nové produkty a myslím že se máme ještě na co těšit. Jejich Datacentrum je z hlediska všech přírodních živlů přímo excelentně chráněno. Prostě mít datacentrum v bývalém bunkru, to jen tak někdo nemá.

Asi tou další po hostingu velice zajímavou službou je Disk Wedos. Jak možnost ukládat zálohy hostingu, soukromých dat, možnost přidaní jako FTP účet. Výčet je opravdu velký pro využití tohoto produktu. Pokud někdo potřebuje udělat zálohu menších rozměrů určitě se to vyplatí.

Další z výhod u Wedosu považuji jejich velice dobře propracovanou administraci všech služeb. Automatizace a vytváření FTP, databází nebo prodlužování služeb je super. Obecně mohu říct, že jsem se ještě s lepší administrací u hostigů nesetkal, velice přívětivé prostředí, na druhou stranu jednoduché a účelné. Všechno se najde přesně tam kde to člověk hledá.

Sám mám teď u Wedosu jeden hosting NoLimit Extra a 3 domény. Prozatím nemám co víc bych sem dal, ale pokud někdy v budoucnu budu potřebovat určitě budu dále rozšiřovat množství služeb u Wedosu.

Pokud vás můj článek přesvědčil o tom že hosting a služby od Wedosu jsou super, tak tady si můžete objednat hosting nebo domény za nejlepší ceny.

A teď aktuálně, jak byli povodně tak se ukázalo jak jsou data nás zákazníků v bezpečí. Datacentrum je vysoko nad vodou a voda prý byla u sousedů, ale data zůstala v bezpečí.

Přeji Wedosu spoustu nových a spokojených zákazníků tak jako jsem já a myslím že to půjde rozhodně dobře s jejich úrovní služeb.

2 komentáře u „Hosting u Wedosu“

Napsat komentář